Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 6061 t6 aluminium sheet ] mecz 39 produkty.
Wytwarzanie anodowanej blachy aluminiowej 4 mm 6 mm 1060 3003 5083 6061 Płyta aluminiowa
| Materiał: | aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 0,2 mm-20 mm |
| Długość: | 1-12M lub dostosowane |
0,1 mm 350 mm Arkusze ze stopu aluminium Płyta 1060 3003 5052 6061 8011 2200 mm
| nazwa: | Płyta aluminiowa |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, Rozwijanie, Spawanie, Wykrawanie, Cięcie |
| Hartować: | O-H112 |
Wysokiej jakości blacha aluminiowa 1050 do płyty z materiałem budowlanym
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa 1050, blacha aluminiowa 1050, blacha aluminiowa do materiałów budowlanych |
|---|---|
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Grubość: | 0,2 mm-350 mm |
Cena fabryczna 1050 Blacha aluminiowa O-H112 Producent blachy aluminiowej
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa 1050, blacha aluminiowa 1050, fabryka blach aluminiowych 1050 |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, Rozwijanie, Spawanie, Wykrawanie, Cięcie |
| Hartować: | O-H112 |
Precyzyjna rolka z blachy aluminiowej 2,0 mm 3,0 mm Płyta aluminiowa 80 mm x 200 mm Blacha aluminiowa
| słowo kluczowe: | Precyzyjna blacha aluminiowa, blacha aluminiowa 2,0 mm, blacha aluminiowa 3,0 mm |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| stopień: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
5083 Anodowana blacha aluminiowa Płyta aluminiowa 5 mm 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm 0,7 mm Blacha
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa 5083, blacha aluminiowa 5083, blacha aluminiowa 5 mm |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, Rozwijanie, Spawanie, Wykrawanie, Cięcie |
| Hartować: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
Aluminium Diamentowe ziarna wzór w klockówce 3003 5052 Arkusz aluminiowy
| Nazwa produktu: | Aluminiowy talerz w kratkę w kształcie diamentu |
|---|---|
| Stop: | 1050 1060 1100 1070 3003 5052 |
| Hartować: | O H18 H22 H24 H26 |
3003 5052 5083 6061 Antypoślizgowa aluminiowa blacha ryflowana w romby Aluminium Metal
| Słowo kluczowe: | Niepoślizgowa aluminiowa płyta |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Typ: | Płyta/cewka |
1100 Aluminiowa cewka przemysłowa czysta 1 mm 2 mm 3 mm 5 mm Finish Mill
| Stop/gatunek: | Seria 1000 |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Gęstość: | 0,2-8,0 mm |

