Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 6061 t6 aluminium sheet ] mecz 39 produkty.
Blacha aluminiowa 350 mm 1050 1070 3105 5052 O H12 H15 H16 H18 H24
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa H12, blacha aluminiowa H24, blacha aluminiowa 1070 |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
5052 Blacha aluminiowa 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm 0,7 mm Fabryka blach H32
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa H32, blacha aluminiowa 5052, fabryka blachy aluminiowej 0,1 mm |
|---|---|
| Stop/gatunek: | 5052 |
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
3mm 4mm 1100 3003 5083 6061 Lustro Polerowane Odblaskowe Wyklejone Aluminiowe Płytka bieżnika
| Nazwa: | Polerowane lustro |
|---|---|
| Stopy: | 1100/1050/1060/3003/3004/3005/5005/6061 itp. |
| Hartować: | O H12 H14 H16 H18 H19 H24 H32 T6 itd |
Cewka aluminiowa 1050 1060 1100 3003 3105 5052 6061 Rolka z blachy aluminiowej
| słowo kluczowe: | 1050 1060 1100 Cewka aluminiowa ,3003 3105 Cewka aluminiowa ,5052 6061 Rolka z blachy aluminiowej |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Standardowy pakiet eksportowy z anodyzowanej blachy aluminiowej
| Powierzchnia: | Jasny, matowy, linia włosów, pędzel, piaskowanie, kratka, tłoczony |
|---|---|
| Kształt: | Płyta, arkusz, cewka |
| certyfikat: | ISO, SGS, BV |
7075 T6 Aluminiowa płyta z anodowanego aluminium lotniczego
| słowo kluczowe: | 7075 blacha aluminiowa (aluminium 7075 t6 (arkusze ze stopu aluminium serii 7000) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/klasa: | 1000seria-8000seria |
Wytwarzanie anodowanej blachy aluminiowej 4 mm 6 mm 1060 3003 5083 6061 Płyta aluminiowa
| Materiał: | aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 0,2 mm-20 mm |
| Długość: | 1-12M lub dostosowane |
5052 8083 5754 6061 6063 1,5 mm 1 mm 2 mm 3 mm gruba płytka aluminiowa do budowy
| Stopy: | Seria 5000, seria 6000 |
|---|---|
| Hartować: | O,H18,H24,H32,H34,H111,H112,T4,T6,T651, itp. |
| Gęstość: | 0,15-600 mm |
4x10 Blacha aluminiowa 2mm Grubość 4mm 3003 5052 H112 5083 A6061 T6 Płyta ze stopu aluminium
| słowo kluczowe: | blacha aluminiowa 3003 h14, blacha aluminiowa 3105, płyta aluminiowa o grubości 16 mm, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Wysokiej jakości blacha aluminiowa 1050 do płyty z materiałem budowlanym
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa 1050, blacha aluminiowa 1050, blacha aluminiowa do materiałów budowlanych |
|---|---|
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Grubość: | 0,2 mm-350 mm |

