Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 6061 aluminum plate ] mecz 352 produkty.
7075 T6 Aluminiowa płyta z anodowanego aluminium lotniczego
| słowo kluczowe: | 7075 blacha aluminiowa (aluminium 7075 t6 (arkusze ze stopu aluminium serii 7000) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/klasa: | 1000seria-8000seria |
Blacha aluminiowa ryflowana 5-prążkowa, diamentowa, 3mm, 6061, 3003, tłoczona stucco
| Nazwa produktu: | Czarna aluminiowa płytka kontrolna, 3003 tłoczona aluminiowa cewka, 6061 tłoczona aluminiowa cewka |
|---|---|
| Stop/gatunek: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Hartować: | O-H112 |
6061 5052 Stucco Tłoczona aluminiowa blacha diamentowa 3003 H14 Aluminiowa płytka kontrolna
| Nazwa produktu: | Blacha aluminiowa w kratkę |
|---|---|
| Stop/gatunek: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Hartować: | O-H112 |
3-calowa aluminiowa płyta okrągła 1060 A3003 Aluminiowa okrągła tarcza do doniczki
| Słowo kluczowe: | aluminiowy okrąg do garnka, okrągły dysk aluminiowy, chiński aluminiowy okrąg |
|---|---|
| Stop/klasa: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Twardość: | O, H12, H14, H16, H18 |
1050 1060 1100 3003 5005 5052 5754 5083 6061 6063 7075 Blacha aluminiowa Płyta Cewka Taśma Folia Rolka
| Słowo kluczowe: | 3003 Blacha aluminiowa ,5005 Blacha aluminiowa ,aluminiowa rolka blachy |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
3mm 4mm 1100 3003 5083 6061 Lustro Polerowane Odblaskowe Wyklejone Aluminiowe Płytka bieżnika
| Nazwa: | Polerowane lustro |
|---|---|
| Stopy: | 1100/1050/1060/3003/3004/3005/5005/6061 itp. |
| Hartować: | O H12 H14 H16 H18 H19 H24 H32 T6 itd |
4 mm ASTM 5005 5083 5054 6061 6063 H32 H116 Płytka z aluminium stopu morskiego
| Stopy: | 1000, 3000, 5000, 6000 serii |
|---|---|
| Hartować: | O, H14, H18, H24, H32 itd |
| Szerokość: | 20-3000 mm, itp |
A3003 Aluminiowa powłoka wykończeniowa młyna tarczowego do patelni nieprzywierającej
| słowo kluczowe: | Importer koła aluminiowego, koło aluminiowe do patelni, nieprzywierająca, aluminiowa płyta koła, |
|---|---|
| Stop/klasa: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| twardość: | O, H12, H14, H16, H18 |
Płyta aluminiowa o grubości 2 mm klasy morskiej 5083 o grubości 0,2 mm
| Nazwa produktu: | Blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Średnica 800 mm 5052 5083 5754 6061 Okrągła płyta aluminiowa o grubości 0,2 mm
| Nazwa produktu: | aluminiowa płyta koła |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

