Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 6061 aluminum plate ] mecz 352 produkty.
Malowane RAL Kolor 1060 3003 3004 5052 PVDF PE Przedmalowane Kolorowo powlekane Arkusze aluminiowe
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy |
|---|---|
| Szerokość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
| Powierzchnia: | PE, PVDF |
Cewka aluminiowa o wysokiej precyzji powlekana kolorem PE Stop PVDF 6,5 mm T851
| Nazwa: | Aluminiowa cewka powlekana kolorem |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/gatunek: | Seria 1000, Seria 3000, Seria 5000, Seria 6000 |
Taśma ze stopu aluminium 0,1 mm 1050 1060 1070 1100 3A21 3003
| Obróbka powierzchniowa: | Wykończenie młyna, anodowanie, malowanie proszkowe, szczotkowanie, polerowanie, piaskowanie itp. |
|---|---|
| Długość: | Dostosowane |
| Tolerancja: | ±0,02 mm |
Aluminiowy powlekany kolorem wiertniczy wiertniczy 3003 3005 3105 Prepaint stopu
| Kolor: | Seria Ral lub dostosowana |
|---|---|
| Szerokość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
| świadectwo: | ISO9001, SGS, CE, CTC |
3003 H18 Aluminiowa cewka o wymiarach 0,5 mm x 1220 mm do stosowania w blatach z pączkami
| Stop/gatunek: | Seria 3000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
| Gęstość: | 0,1-300 mm |
Niestandardowa blacha aluminiowa ze stopu aluminium 8011 H14 H24 na gorąco do kapsli i grzejników
| słowo kluczowe: | Blacha aluminiowa (8011 blacha aluminiowa) dostawca blach aluminiowych |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| stopień: | 8011 |
1060 3003 3004 5052 Przedmalowana cewka aluminiowa Cewka powlekana kolorem
| Kolor: | Seria Ral lub dostosowana |
|---|---|
| Zastosowanie: | Pokrycia dachowe, okładziny ścienne, sufity, tablice reklamowe |
| świadectwo: | ISO9001, SGS, CE, CTC |
Płyta aluminiowa Gruba płyta aluminiowa 20 mm 5083 H111 Płyta aluminiowa 6061 T6
| Słowo kluczowe: | płyta aluminiowa o grubości 20mm, płyta aluminiowa 5083 h111, płyta aluminiowa 6061 t6, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Stop aluminium 1050 1100 3003 5052 6061 7075 8011 Blacha aluminiowa 5mm 10mm
| Słowo kluczowe: | blacha aluminiowa 5052, blacha aluminiowa 5 mm, blacha aluminiowa 10 mm, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Blacha aluminiowa Cena 6061 T6 Blacha aluminiowa 5 mm Płyta aluminiowa
| Słowo kluczowe: | Ceny arkusza aluminiowego,6061 T6 Arkusz aluminiowy,5mm Arkusz aluminiowy |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

