Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 6061 aluminum plate ] mecz 352 produkty.
Wykończenie płyty aluminiowej 5083 7075 Stop blachy aluminiowej do sufitu okładzinowego
| Słowo kluczowe: | blacha aluminiowa 5083 (płyta aluminiowa 7075, aluminiowe listwy sufitowe i płaska listwa aluminiowa |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 , T3-T8 |
| Grubość: | 0,13 mm-350 mm |
3mm blacha aluminiowa 10mm blacha aluminiowa 5x10 blacha aluminiowa
| Słowo kluczowe: | Blacha aluminiowa 3 mm, płyta aluminiowa 10 mm, blacha aluminiowa 5x10 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
5052 Blacha aluminiowa 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm 0,7 mm Fabryka blach H32
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa H32, blacha aluminiowa 5052, fabryka blachy aluminiowej 0,1 mm |
|---|---|
| Stop/gatunek: | 5052 |
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
Płyta aluminiowa serii 1000 0,13 mm H22 H24 HO ze stopu blachy aluminiowej
| Stop: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 , T3-T8 |
| Grubość: | 0,13 mm-350 mm |
5052 Blacha aluminiowa 4x8 Blacha aluminiowa 2 mm Blacha aluminiowa
| Słowo kluczowe: | Blacha aluminiowa 5052, blacha aluminiowa 2 mm, blacha aluminiowa 4x8, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Cienka blacha aluminiowa 8x4 Blacha aluminiowa 6061 T6 Blacha aluminiowa
| Słowo kluczowe: | Cienka blacha aluminiowa (blacha aluminiowa 8x4 blacha aluminiowa 6061 T6) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Standardy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Wysokiej jakości arkusz aluminiowy 1050/1060/1100 Wysokotemperaturowa ochrona cieplna 6063 Arkusz aluminiowy
| Nazwa produktu: | Aluminiowa płyta |
|---|---|
| Stopy: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 itp. |
| Próbka: | Wolne |
Blacha aluminiowa 5mm 10mm Grubość 1050 1060 1100 Blacha aluminiowa
| Słowo kluczowe: | blacha aluminiowa o grubości 5 mm, cena stopu aluminium 1060, blacha aluminiowa 1100, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Aluminiowa blacha aluminiowa anodyzowana 1070 1200 2024 6061 7085 5052 3003 2A12
| Nazwa produktu: | Anodowana blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Arkusz cewki aluminiowej 5754 5052 5083 6061 6083 Płyta ze stopu aluminium 8 x 4 blacha aluminiowa
| słowo kluczowe: | Blacha aluminiowa 8 x 4 (blacha aluminiowa 5754, blacha aluminiowa 5052) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |

