Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 6061 aluminum plate ] mecz 352 produkty.
35-mikronowa rolka z folii aluminiowej do pakowania żywności 1235 18-calowa szeroka folia aluminiowa
| Słowo kluczowe: | Rolki z folii aluminiowej do pakowania, folia aluminiowa 35 mikronów, folia aluminiowa 1235 215 mm |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
Rustproof 1100 Aluminiowe tarcze Cirlce 80 - 1000 mm o grubości 0,1 mm
| Aplikacja: | Garnki, patelnie, frytownice itp. |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Średnica: | 80-1000mm |
8011 O 55mic 70mic Grubość folia aluminiowa do elastycznych przewodów
| Stopy: | 8011 O |
|---|---|
| Kolor: | srebra |
| Gęstość: | 0,0045-0,2 mm itp |
12mm 20mm gruba aluminiowa płyta aluminiowa gruba płyta 6061-T6 Blacha aluminiowa
| słowo kluczowe: | Blacha aluminiowa 6061-t6 (płyta aluminiowa gruba płyta aluminiowa o grubości 20 mm) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Dostawca blachy aluminiowej 0,75 mm 1100 6061 7005 arkuszy
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa 0,75 mm, blacha aluminiowa 1/4, blacha aluminiowa 6061 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Niestandardowe płyty aluminiowe 6061 T4 6063 6083 5754 5053 A5052 H32 Rolka z blachy aluminiowej
| słowo kluczowe: | niestandardowe płyty aluminiowe, rolka z blachy aluminiowej, blacha aluminiowa a5052 h32, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Blacha aluminiowa 350 mm 1050 1070 3105 5052 O H12 H15 H16 H18 H24
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa H12, blacha aluminiowa H24, blacha aluminiowa 1070 |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
Blacha aluminiowa 5052 Blacha aluminiowa 0,7 mm Niestandardowa blacha aluminiowa
| Słowo kluczowe: | blacha aluminiowa niestandardowa, blacha aluminiowa 0,7 mm, blacha aluminiowa 5052, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
6061 T6 Płyta ze stopu aluminium 350 mm Tolerancja i długość Anodowana
| Szerokość: | 100mm-2200mm |
|---|---|
| Minimalne zamówienie: | 1 tona |
| Kolor: | Srebro |
Płytka aluminiowa 3000 stopów dowolnej długości, specjalne rozmiary, lekki, trwały, odporny na korozję
| Stop czy nie: | Jest stopem |
|---|---|
| Aplikacja: | pokrycia dachowe, sufity, okładziny, rynny itp. |
| Certyfikat: | SGS, ISO, RoHS itp. |

