Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 4x8 aluminum sheet ] mecz 37 produkty.
Sufit 5083 6061 Płyta ze stopu aluminium 4x8 Konstrukcja do budowy
| słowo kluczowe: | 3003 płyta aluminiowa (stop aluminium 5083) cena blachy aluminiowej |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/klasa: | 1000seria-8000seria |
4 X 8 Aluminiowe tabliczki szablonowe 0,5 mm 1,0 mm 1 bar Aluminiowa tablica szablonowa
| Nazwa produktu: | Aluminiowa blacha w kratkę |
|---|---|
| Stop: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 itp. |
| Hartować: | O-H112, T4, T8, T651 |
Tłoczona aluminiowa płyta diamentowa 5754 5052 Aluminiowa płyta ryflowana 1050 3003 Tłoczona aluminiowa cewka
| Słowo kluczowe: | wytłoczona diamentowa płyta aluminiowa, aluminiowa płyta w kratkę |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
| Hartować: | O-H112 |
A3003 5052 5754 Aluminiowa tablica diamentowa 6061 Aluminiowa tablica bieżnika 5 barów Aluminiowa tablica kontrolna
| Nazwa produktu: | Aluminiowa płyta do szachownicy |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
6061 T6 Płytka aluminiowa do zastosowań morskich Grubość 0,2-500 mm Term CFR
| Stopy: | 1100 3003 5052 5053 6061 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Szerokość: | 100-2600mm |
1 4 cali grubości płytki aluminiowej 1/8 cali 10 mm 6 mm 3 mm 1 mm grubości 4 * 8 FT
| Stop aluminium: | Seria 1000, Seria 3000, Seria 5000, Seria 6000 |
|---|---|
| Gęstość: | 0,1 mm-2600 mm |
| Szerokość: | 1000mm, 1200mm, 1250mm, 1500mm, 2000mm lub dowolne cięcie na wymiar |
Niestandardowa płyta aluminiowa EN AW 5754 5083 H111 4x8 blacha aluminiowa klasy morskiej
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa (5754 płyta aluminiowa płyta aluminiowa klasy morskiej) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop aluminium: | A5052,A5005,A5083,A5754 |

