Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 4x8 aluminum sheet ] mecz 37 produkty.
Arkusze płyt z czarnego diamentu 4x8 aluminiowa płyta diamentowa aluminiowa płyta w kratkę
| Słowo kluczowe: | Arkusze z czarnego diamentu (płyta aluminiowa w kratkę , 4x8 aluminiowa płyta diamentowa) |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 , T3-T8 |
| Grubość: | 0,15 mm-5 mm |
Aluminiowa płyta w kratkę 5 prętów 3 pręty 4x8 Aluminiowa płyta diamentowa Tłoczona blacha aluminiowa
| Nazwa: | tłoczona blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
H112 aluminiowa płyta w kratkę 5 prętów 4x8 aluminiowa płyta diamentowa tłoczona blacha aluminiowa
| Nazwa: | tłoczona blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
0,3 mm 2 mm 3 mm 6 mm 30 mm grubości 5052-H32 H38 4x8 cali Arkusze aluminiowe do budowy łodzi
| Słowo kluczowe: | blachy aluminiowe, blachy aluminiowe 5052-h32, blachy aluminiowe do łodzi, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop aluminium: | A5052,A5005,A5083,A5754 |
5754 Blacha aluminiowa 5 barów 5 mm 4x8 Arkusz Aluminiowa płyta diamentowa Tłoczona rolka z blachy aluminiowej
| Nazwa produktu: | Płyta diamentowa z blachy aluminiowej 4x8 |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000 |
| Hartować: | O-H112 |
H112 Aluminiowa płyta w kratkę 5 prętów 4x8 Aluminiowa płytka diamentowa
| Słowo kluczowe: | 3mm aluminiowa płyta kontrolna, aluminiowa płyta kontrolna 6mm, 0.25 aluminiowa płyta diamentowa 4x8 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
2mm 4x8 Arkusz aluminiowy do samochodu diament Aluminium tabliczka szachowa
| Stopy: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 itp. |
|---|---|
| Hartować: | O-H112, T4, T8, T651 |
| Gęstość: | 0,1 mm - 260 mm |
Wytłaczana blacha aluminiowa 0,25 mm 4x8 7075 do pojemnika na lód
| Stop: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 , T3-T8 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
Mill Finish Aluminium Alloy Plate 4x8 Marine Grade 5083 Blacha aluminiowa
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa , blachy aluminiowe płyta aluminiowa 5083 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stopień: | Seria 5000 |
0,8 mm 1,5 mm niestandardowa wytłaczana aluminiowa blacha diamentowa 4 x 8 aluminiowa płytka kontrolna
| Nazwa produktu: | Tłoczona blacha aluminiowa o grubości 0,8 mm, aluminiowa płyta kontrolna 4x8, aluminiowa płyta rombo |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Stop/gatunek: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000 |

