Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 4mm aluminium sheet ] mecz 28 produkty.
Kuchnia 0,3 mm 0,4 mm 0,5 mm T4 T8 Aluminiowa płyta okrągła
| Nazwa produktu: | Dysk aluminiowy |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Okrągła blacha aluminiowa 1060 do kloszy lamp
| Gatunek/Stop: | 1050, 1060, 1100, 3003 itp. |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Gęstość: | 0,3-6mm |
Rolka cewki z blachy aluminiowej powlekanej 1600 mm 5052 z logo na zamówienie
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa powlekana kolorem |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Aluminiowy okrągły dysk 1050 1060 1100 H14 Aluminiowy okrągły arkusz do garnka
| nazwisko: | Aluminiowe koło/tarcza |
|---|---|
| ALLOY: | 1050 1060 3003 3005 |
| Hartować: | O, H12, H14, H16, H18 |
3105 Aluminiowe koła do garnka 1.3/4.0/2.9/0.8/1.0mm grubość
| Nazwa produktu: | Koło/dysk/krążek aluminiowy |
|---|---|
| Stopy: | 3105 |
| Hartować: | O, H12, H14, H16, H18, H19, H22, H24, H26, H28, F, H112, itd. |
A3003 Aluminiowa powłoka wykończeniowa młyna tarczowego do patelni nieprzywierającej
| słowo kluczowe: | Importer koła aluminiowego, koło aluminiowe do patelni, nieprzywierająca, aluminiowa płyta koła, |
|---|---|
| Stop/klasa: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| twardość: | O, H12, H14, H16, H18 |
T351 Pan Colored Coat Aluminiowa tarcza H18 Wykończenie młyna do kuchenki
| słowo kluczowe: | tarcza aluminiowa do polerowania, okrąg aluminiowy 30 mm, okrąg aluminiowy z podstawą indukcyjną do |
|---|---|
| Stop/klasa: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| twardość: | O, H12, H14, H16, H18 |
8011 O 55mic 70mic Grubość folia aluminiowa do elastycznych przewodów
| Stopy: | 8011 O |
|---|---|
| Kolor: | srebra |
| Gęstość: | 0,0045-0,2 mm itp |

