Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 4mm aluminium sheet ] mecz 28 produkty.
Wytwarzanie anodowanej blachy aluminiowej 4 mm 6 mm 1060 3003 5083 6061 Płyta aluminiowa
| Materiał: | aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 0,2 mm-20 mm |
| Długość: | 1-12M lub dostosowane |
4x10 Blacha aluminiowa 2mm Grubość 4mm 3003 5052 H112 5083 A6061 T6 Płyta ze stopu aluminium
| słowo kluczowe: | blacha aluminiowa 3003 h14, blacha aluminiowa 3105, płyta aluminiowa o grubości 16 mm, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Producent cewek aluminiowych serii 5000 0.2mm 0.32mm 1mm 2mm 4mm 5005 5754 5182 5052 5083 Cewki aluminiowe Rolka
| słowo kluczowe: | Cewka aluminiowa serii 5000, cewki aluminiowe 5083, cewki aluminiowe 5052 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop aluminium: | A5052,A5005,A5083,A5754 |
Produkcja płyty aluminiowej 6061 Blacha aluminiowa Cena za kg 6082 t6 6061 t651 Płyta aluminiowa
| Słowo kluczowe: | aluminium 6061 t6 grubość 4 mm, arkusz z cewki aluminiowej, aluminium 6061 t4 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1mm 1.5mm 2mm 4mm 5mm 6mm Grubość 6061 6063 T6 Aluminiowa płyta ze stopu samolotu Blacha aluminiowa
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa (płyta aluminiowa 6061, blacha aluminiowa) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop aluminium: | 6061, 6063 |
H14 Naczynia Aluminiowa płyta 1070 Aluminiowa blacha odblaskowa ASTM B209
| słowo kluczowe: | aluminiowa tarcza do naczyń kuchennych, okrągła płyta aluminiowa, 1060 aluminiowa tarcza okrągła, |
|---|---|
| Stop/klasa: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| twardość: | O, H12, H14, H16, H18 |
Stop aluminium 5052 5083 5754 Grubość blachy 4 mm 25 mm Płyta aluminiowa Arkusz cewki aluminiowej
| Nazwa: | blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
T3 T8 1100 Cienka tekstura 4 mm Taśma aluminiowa Cewka 15 mm Szerokość
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Arkusz okrągłego koła z anodyzowanego aluminium 1050 1060 1070 1100 3003 3004 8011
| Grubość: | 0,13-6,5 mm |
|---|---|
| Średnica: | 80-1000mm |
| Minimalne zamówienie: | 3 tony |
Wysokiej jakości płyta aluminiowa w romby z serii 5000, blacha aluminiowa w romby tłoczona
| Stop: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |

