Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 1060 aluminum alloy price ] mecz 575 produkty.
Drukowane arkusze metalowe powlekane cewką aluminiową 3003 3104 3105 H16 4 x 8 cewką
| Stopy: | Seria 1000, Seria 3000, Seria 5000, Seria 6000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Gęstość: | 00,2-6,5 mm |
Rolki z folii aluminiowej z serii 5 \ 6 Taśma przemysłowa do użytku domowego Folia 1600 mm
| Nazwa: | Folia aluminiowa |
|---|---|
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Grubość: | 0,006 mm ~ 0,2 mm (zgodnie z wymaganiami klienta) |
0.5 mm Aluminiowy pasek Aluminiowe cewki pasek do pakowania budynków przemysłowych
| Stopy: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 itp. |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 itp |
| Szerokość: | 3-2600 mm |
8011 H24 Folia aluminiowa o grubości 10 μm W magazynie Folia Jumbo Roll For Packaging
| Stop: | 8011 |
|---|---|
| Hartować: | H24 |
| Grubość: | 0,01 mm |
Jednorazowy grill dla brojlerów Wielki grillownik do grilla do gotowania Aluminiowy tac
| Nazwa produktu: | Grill z folii aluminiowej |
|---|---|
| Wielkość: | 450x300x26 mm |
| Waga: | 56 gramów |
Wlewy aluminiowe powlekane Wlewy foliowe aluminiowe fabryczne PE PVDF Wlewy aluminiowe powlekane w kolorze dla ACP
| Nazwa produktu: | Rolowanie kolorowe aluminiowe |
|---|---|
| Stopy: | 1000 3000 5000 6000 serii |
| Hartować: | O-H112 itp |
8011 Aluminiowa folia rolkowa 25mic 35mic Shisha i włosy folia wygrabowane cięcie
| Surowce: | 8011 Folia aluminiowa |
|---|---|
| Szerokość: | 10 - 1300 mm |
| Długość: | każdy |
Yongsheng 1XXX 1050 0,5 mm H24 Taśma aluminiowa rolka
| Nazwa produktu: | Cewka z taśmy aluminiowej |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
4 X 8 Aluminiowe tabliczki szablonowe 0,5 mm 1,0 mm 1 bar Aluminiowa tablica szablonowa
| Nazwa produktu: | Aluminiowa blacha w kratkę |
|---|---|
| Stop: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 itp. |
| Hartować: | O-H112, T4, T8, T651 |
Morrir Aluminium Reflective Sheet Roll Finish Polerowane arkusze
| Grubość: | 0,1-10 mm |
|---|---|
| Szerokość: | 10-1500 mm |
| Długość: | 1m-12m lub dostosowane |

