Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
8011 Aluminiowa folia rolkowa 25mic 35mic Shisha i włosy folia wygrabowane cięcie
| Surowce: | 8011 Folia aluminiowa |
|---|---|
| Szerokość: | 10 - 1300 mm |
| Długość: | każdy |
Folia papierosowa czysta folia 1235 0,0065 mm 0,007 mm pojedyncza gładka folia papierosowa
| Słowo kluczowe: | Folia papierosowa Pure Foil |
|---|---|
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Gęstość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
12 Mic 8011 Jumbo Roll Aluminium Foil Food Grade Kitchen Foil Paper
| Stop: | 8011 |
|---|---|
| Hartować: | O, H12, H14, H18, H24, H22 itd |
| Grubość: | 12 mikronów |
6-20 mikronów Aluminiowa folia rolkowa do bezpiecznego opakowania żywności 8011 stop
| Marka: | Henan Yongsheng |
|---|---|
| Typ: | Folia o dużej grubości, folia o średniej grubości, folia o lekkiej grubości |
| Typ stopu: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
1060 8011 8021 8079 Wysoka wartość Dyne Folia farmaceutyczna 48 56 70 Dyne
| Stop: | 1060 8011 8021 8079 |
|---|---|
| Hartować: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32 itp. |
| Leczenie: | Kompozytowe, Powlekane, Rolka, Niestandardowe |
Szerokość rolki folii aluminiowej 10 mm 1500 mm, specjalistyczna do pakowania
| Stop: | 1235, 8011 |
|---|---|
| Grubość: | 5-9 mikronów |
| Hartować: | O ~ H112 |
0.08x60/80mm Dymówka folia aluminiowa cięcie 8011 O Temperatura
| Stop: | 8011 Aluminium |
|---|---|
| Hartować: | O |
| Grubość: | 0,08 mm, dostosowane |
6 - 20 mikronów Aluminiowa rolka z folii aluminiowej do drewnianego opakowania cateringowego
| Grubość: | 6-20 mikronów |
|---|---|
| Marka: | Henan Yongsheng |
| Materiał: | aluminium |
Rolki z folii aluminiowej Food Grade 1060 3003 5052 8006 8011 Do zastosowań medycznych
| Nazwa: | Rolka folii aluminiowej |
|---|---|
| Przedmiot: | Dostawca Catering Folia aluminiowa, srebrny papier z folii aluminiowej, opakowania do żywności Folia |
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
10 - 20 mikronów Folia aluminiowa Jumbo Roll Odporne na ciepło drewniane opakowanie
| Długość: | Jak na Twoje wymagania |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Materiał: | aluminium |

