Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
12 Mic 8011 Jumbo Roll Aluminium Foil Food Grade Kitchen Foil Paper
| Miejsce pochodzenia | Prowincja Henan, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Yongsheng |
| Orzecznictwo | SGS, ISO, RoHS, etc. |
| Numer modelu | Aluminiowa płyta do szachownicy |
| Minimalne zamówienie | 2 TONY |
| Cena | 3000-3600 USD/Ton |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie na drewniane palety zdatne do żeglugi |
| Czas dostawy | 7-20 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | 5000 ton miesięcznie |
Szczegóły Produktu
| Stop | 8011 | Hartować | O, H12, H14, H18, H24, H22 itd |
|---|---|---|---|
| Grubość | 12 mikronów | Szerokość | 10-1500 mm |
| MOQ | 3 tony | Certyfikat | ISO, RoHS itp |
| Podkreślić | 8011 Folia aluminiowa z rolki dużej wielkości,Folia aluminiowa Jumbo Roll,klasy żywnościowej |
||
opis produktu
12 Mic 8011 Jumbo Roll Folia Aluminiowa
Folia kuchenna do produkcji żywności wykonana z stopów aluminium 8011 o grubości około 12 mikronów. Dostarczana w dużych rolkach do produkcji żywności na dużą skalę, oferująca doskonałą wydajność, wygodę,i przystępności cenowej w porównaniu z rolkami standardowych rozmiarów.
Zalety produktu
- Niezwykle czysta i higieniczna powierzchnia - nie mogą rosnąć bakterie ani mikroorganizmy
- Materiał opakowaniowy nietoksyczny - bezpieczny w bezpośrednim kontakcie z żywnością
- Bez smaku i zapachu - nie przenosi żadnych niezwykłych zapachów na żywność
- Brak przenikania tłuszczu w wysokich lub niskich temperaturach
- Nielotny - zapobiega suszeniu lub kurczeniu się żywności
- Doskonała plastyczność - nadaje się do pakowania różnych kształtów i tworzenia pojemników
- Materiał nieprzezroczysty - idealny do produktów wrażliwych na światło, takich jak margaryna
Specyfikacje techniczne
| Nazwa produktu | Rolowanie folii aluminiowej |
|---|---|
| Rodzaj pozycji | Dostawcy Catering Folia aluminiowa, Papier folia aluminiowa srebrna, Opakowania spożywcze Folia aluminiowa domowa |
| Rodzaj folii | Folia o dużym rozmiarze, folia średniego rozmiaru, folia lekkiego rozmiaru |
| Rodzaj stopów | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Gęstość | 00,006 ~ 0,2 mm |
| Szerokość | 10 mm ~ 1500 mm |
| Temperatura | O ~ H112 |
| Materiały wewnętrzne | Rdzeń aluminiowy itp. |
| Wydajność (MPa) | 0 ~ 560Mpa |
| Najwyższa siła | 70 ~ 550Mpa |
| Opakowanie | Właściwy do żeglugi standardowy pudełko drewniane do eksportu |
| Główne zastosowania | Laminat i opakowania spożywcze itp. |
| Wnioski | Opakowania leków, opakowania spożywcze, taśmy foliowe itp. |
| Minimalne zamówienie | 3 tony |
| Identyfikator cewki | 76mm 152mm i według wymagań |
| Dostępność próbek | Wolne |
| Czas dostawy | 7-30 dni od potwierdzenia zamówienia |
| Port załadunku | Port Qingdao, port Tianjin, port Szanghaju itp. |
| Warunki cenowe | FOB, CIF, CFR, CNF, itp. |
| Warunki płatności | L/C, D/A, D/P, T/T, West Union, Money Gram, itp. |
| Standardy | ASTMB209, EN573-1S itp. |
| Certyfikaty | ISO, RoHS itp. |
Galeria produktów
Rodzaje folii aluminiowej
Wnioski
Profil przedsiębiorstwa
Henan Yongsheng Aluminum Co., Ltd. jest spółką zależną Henan Xintai Aluminum Co., Ltd., założoną w 1999 r.100 pracowników i jest uznawany za jedno z 100 najlepszych przedsiębiorstw w prowincji HenanGłówne produkty obejmują arkusze/płyty/cewki/folia/strygi/kręgi aluminiowe, aluminiowe pokryte kolorem, aluminiowe płyty kontrolne i lustrzane płyty aluminiowe o rocznej wydajności 300 000 MT.
Opakowanie i wysyłka
Częste pytania
Kim jesteśmy?
Henan Yongsheng Aluminium Co., Ltd. znajduje się w mieście Gongyi w prowincji Henan.Arkusz aluminiowyZ 476 pracownikami i zaawansowanymi liniami produkcyjnymi osiągamy roczną produkcję przekraczającą 200 000 ton,z wywozem przekraczającym 40%.
Jak możemy zagwarantować jakość?
- Bezpłatne próbki dostępne przez TNT, DHL, FEDEX, EMS, UPS
- Próbki przedprodukcyjne przed masową produkcją
- Ostatnia kontrola przed wysyłką
- Produkty spełniają normy ASTM (standardy amerykańskie), GB/T (standardy krajowe), EN AW (standardy europejskie)
- Świadectwo kontroli jakości i certyfikat ISO
Masz produkty na magazynie?
Utrzymujemy 10 000 ton zapasów w różnych rozmiarach.
Jak długo potrwa wydanie zamówienia?
Normalny czas produkcji wynosi 7-25 dni roboczych, w zależności od specyfikacji zamówienia.
Ile będzie kosztować wysyłka?
Koszty wysyłki zależą od wielkości zamówienia, wagi i sposobu wysyłki.
Pomożesz mi znaleźć firmę żeglugową?
Tak, mamy długoterminowe partnerstwa z firmami transportowymi i możemy zapewnić konkurencyjne ceny i wysoką jakość usług.
Czy nasze towary zostaną uszkodzone w czasie długiej podróży?
Nie spodziewamy się uszkodzeń. Wykorzystujemy folie ochronną o niskiej lepkości, aby zapobiec zadrapania podczas transportu. Nasz doświadczony zespół zapewnia odpowiednie pakowanie i aranżację bezpiecznej dostawy.
Dlaczego kupujesz od nas, a nie od innych dostawców?
- 20 lat doświadczenia w przemyśle aluminium
- Producent źródłowy z wiodącym sprzętem i wykwalifikowanym zespołem
- Konkurencyjne ceny, szybka dostawa, doskonała jakość i doskonała obsługa
- Profesjonalne rozwiązania techniczne
Niezawodna jakość, rozsądna cena i szybka dostawa są zagwarantowane do oferowania do Ciebie.
Powiedz nam, czego potrzebujesz, a potem zrobimy co w naszej mocy.
Polecane produkty

