Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
Dyski aluminiowe ze stopu 1060/3003 odporne na korozję do patelni/garnków do gotowania ryżu
| Stop: | 1050,1060,1070,1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5754 itd. |
|---|---|
| Hartować: | O, H12, H14, H16, H18, H24, H32 itp |
| Średnica: | 50 mm-1200 mm (wymagania klientów) |
3000 seria wysokiej jakości krążek aluminiowy do naczyń kuchennych H14
| Alloy: | 1050,1060,1070,1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5754 etc. |
|---|---|
| Temper: | O,H12,H14,H16,H18,H24,H32,etc |
| Diameter: | 80mm-1000mm (customer requirements) |
1100 1050 6061 T6 Nieprzywierająca aluminiowa płyta okrągła do garnka do naczyń
| Nazwa produktu: | aluminiowa płyta koła |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Dostawcy fabryczni OEM ODM 1050 1100 3003 3105 Krążek aluminiowy Krążek ze stopu aluminium Blacha Cena
| Nazwa produktu: | Aluminiowy krążek |
|---|---|
| Stop: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000 |
| Hartować: | O, H14, H16, H18 |
Aluminiowy płytka stopu 1050/1060/1100 Gładka powierzchnia Aluminiowy okrąg płytka Temperature O dla precyzyjnej inżynierii
| Proces materialny: | Walcowane na gorąco (DC) / Walcowane na zimno (CC) |
|---|---|
| Hartować: | O, H14, H16, H18 |
| Rozmiar: | Dostosowane |
Dostosowane krążki aluminiowe oferujące doskonałą odporność na korozję i lekką konstrukcję do produkcji naczyń kuchennych
| Stop: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 3A21, 5005, 5052, 5754, 5083, 6061 itd. |
|---|---|
| Proces materialny: | Walcowane na gorąco (DC) / Walcowane na zimno (CC) |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
Customeried Srebrna folia ze stopu aluminium Rolka 6 mikronów 8011 1100 Długość
| Marka: | Henan Yongsheng |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Długość: | Jak na Twoje wymagania |
Rolki z folii aluminiowej 1235 3003 5052 8006 8011 Rolka z folii aluminiowej Food Grade
| Nazwa: | Rolka folii aluminiowej |
|---|---|
| Przedmiot: | Dostawca Catering Folia aluminiowa, srebrny papier z folii aluminiowej, opakowania do żywności Folia |
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
Fabryka w Chinach 8011 5052 Rolka folii aluminiowej Cena Folia spożywcza Aluminiowa rolka Jumbo
| Nazwa: | Rolka folii aluminiowej |
|---|---|
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Rolka folii aluminiowej 10 mikronów 8011 Rolka z folii aluminiowej Spożywcza Folia aluminiowa do użytku domowego
| Nazwa: | Rolka folii aluminiowej |
|---|---|
| Przedmiot: | Dostawca Catering Folia aluminiowa, srebrny papier z folii aluminiowej, opakowania do żywności Folia |
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |

