Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ thin aluminum strips ] mecz 677 produkty.
Blacha dachowa z aluminium walcowanego na zimno z Chin 2600 mm
| Słowo kluczowe: | Walcowane na zimno cewki aluminiowe, cewka aluminiowa do pokryć dachowych |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/gatunek: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
1060 8011 8079 Aluminiowe rolki Jumbo 0,011 mm Rolka folii Ceny hurtowe
| Słowo kluczowe: | Folia aluminiowa 8011, cena rolki folii aluminiowej 1060, folia aluminiowa 0,011 mm |
|---|---|
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
1xxx 3xxx Aluminiowa płytka okrągła
| Nazwa produktu: | aluminiowa płyta koła |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Średnica 800 mm 5052 5083 5754 6061 Okrągła płyta aluminiowa o grubości 0,2 mm
| Nazwa produktu: | aluminiowa płyta koła |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5083 5754 5086 Satynowa anodowana blacha aluminiowa o grubości 1 cala
| Nazwa produktu: | Anodowana blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Gruba pusta płyta aluminiowa o grubości 0,8 mm 3003 H14 ASTM B209
| słowo kluczowe: | puste płyty aluminiowe,blacha aluminiowa 0,8mm,czysta płyta aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
8011 Rolka folii aluminiowej do pakowania żywności o szerokości 1500 mm ASTM B209
| Słowo kluczowe: | Folia aluminiowa 8011, cena folii aluminiowej, pakowanie żywności z folii aluminiowej |
|---|---|
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Gęstość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
8011 1235 1100 Folia aluminiowa Jumbo Roll 0,08 - 0,15 mm Fabryka Chinses
| Słowo kluczowe: | Rolki z folii aluminiowej do pakowania, folia aluminiowa 35 mikronów, folia aluminiowa 1235 215 mm |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
Aluminiowy krążek 1000 mm 1050 1060 1100 Do zastosowań przemysłowych
| Pakiet: | drewniane opakowanie |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Średnica: | 80-1000mm |
3mm 5083 Aluminiowy tabliczek kontrolny 8x4
| Kolor: | srebrny, czarny, czerwony itp. |
|---|---|
| Długość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
| Zastosowanie: | stopnie schodowe, panele ścienne, dekoracyjne fasady itp. |

