Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ thin aluminum strips 1050 ] mecz 549 produkty.
0.5mm 1mm 3mm 15mm 20mm 25mm 1050 1060 1100 Cienka płaska aluminiowa cewka taśmowa do transformatorów / akumulatorów
| słowo kluczowe: | Cewka aluminiowa, płaska taśma aluminiowa, 1050 1060 1100 taśma aluminiowa |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
1050 1060 1070 1100 3003 5052 H28 H14 Wstępnie malowana taśma z blachy aluminiowej powlekanej kolorem do pokryć dachowych
| słowo kluczowe: | Cewka z blachy aluminiowej do pokryć dachowych,Taśma cewki z blachy aluminiowej malowanej w kolorze |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
Aluminiowy 1050 1060 1070 1100 Wleśnik na taśmie do części samochodowych baterie butelki puszki
| Klasa: | 1000 3000 5000 6000 serii |
|---|---|
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Gęstość: | 0,1-6,5 mm |
Płyta aluminiowa 3003 1050 1100 h14 Blacha aluminiowa Płyta 0,3 mm Płyta aluminiowa na dach
| Słowo kluczowe: | Płytka aluminiowa 3003,płytka aluminiowa 1050,płytka aluminiowa do dachu |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1050 1060 1100 3003 5052 Aluminiowa rolka cewki ze stopu
| słowo kluczowe: | 1050 1060 1100 cewka aluminiowa, cewka aluminiowa 3003, cewka aluminiowa 5052; |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
Grubość 0,5-6 mm Płyta aluminiowa 1050 1060 3003 5052 5754 5083 A6061 T6 Blacha aluminiowa
| słowo kluczowe: | 6061 blacha aluminiowa (płyta aluminiowa 5052 5083 6061, grubość 2 mm 6061 t6 płyta aluminiowa) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1050 1060 1100 3003 3005 Aluminiowa tarcza do lampy kuchennej
| Nazwa produktu: | Dysk aluminiowy |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Grubość 1 mm 0,5 mm Blacha dachowa Stop aluminium 1050 1100 3003 3105 Arkusze aluminiowe na dach
| słowo kluczowe: | blacha dachowa aluminiowa, blacha aluminiowa 3105, stop aluminium 3003, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
1060 1100 Taśma z cewki aluminiowej z wykończeniem walcowanym H112 o grubości 0,2 mm
| Minimalne zamówienie: | 1 tona |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-6,0 mm |
| Szerokość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
Stop aluminium 1050 1100 3003 5052 6061 7075 8011 Blacha aluminiowa 5mm 10mm
| Słowo kluczowe: | blacha aluminiowa 5052, blacha aluminiowa 5 mm, blacha aluminiowa 10 mm, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

