Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ mirror finish aluminum sheet ] mecz 360 produkty.
3mm blacha aluminiowa 10mm blacha aluminiowa 5x10 blacha aluminiowa
| Słowo kluczowe: | Blacha aluminiowa 3 mm, płyta aluminiowa 10 mm, blacha aluminiowa 5x10 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
6061 Blacha aluminiowa 6 mm 5 mm Blacha aluminiowa 4 mm Blacha aluminiowa
| Słowo kluczowe: | 6061 Blacha aluminiowa (blacha aluminiowa 5 mm, blacha aluminiowa 4 mm) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Standardy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Cienka blacha aluminiowa 8x4 Blacha aluminiowa 6061 T6 Blacha aluminiowa
| Słowo kluczowe: | Cienka blacha aluminiowa (blacha aluminiowa 8x4 blacha aluminiowa 6061 T6) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Standardy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Anodowana blacha aluminiowa 1050 1060 1100 3003 5083 6061 Płyta aluminiowa do naczyń kuchennych i lamp
| Słowo kluczowe: | Anodowana blacha aluminiowa,1050 1060 1100 3003 5083 6061 Płyta aluminiowa,Płyta aluminiowa do naczy |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Standardy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
4mm 6mm Cewka aluminiowa z serii 6000 Rolka z blachy aluminiowej
| słowo kluczowe: | Blacha aluminiowa 6061t6, rolka cewki z blachy aluminiowej, blacha aluminiowa, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/klasa: | 1000seria-8000seria |
5083 Anodowana blacha aluminiowa Płyta aluminiowa 5 mm 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm 0,7 mm Blacha
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa 5083, blacha aluminiowa 5083, blacha aluminiowa 5 mm |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, Rozwijanie, Spawanie, Wykrawanie, Cięcie |
| Hartować: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
Blacha aluminiowa o dużych rozmiarach Anodowana polerowana 3 mm 900 mm 800 mm
| Aplikacja: | Dekoracja, Budownictwo, Przemysł |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-10 mm |
| Szerokość: | Jak na Twoje wymagania |
1000 serii Wysoko odblaskowy aluminiowy arkusz lustrzany aluminiowy arkusz
| ALLOY: | Seria 1000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Gęstość: | 0,1-5,0 mm |
Morrir Aluminium Reflective Sheet Roll Finish Polerowane arkusze
| Grubość: | 0,1-10 mm |
|---|---|
| Szerokość: | 10-1500 mm |
| Długość: | 1m-12m lub dostosowane |
4x10 Blacha aluminiowa 2mm Grubość 4mm 3003 5052 H112 5083 A6061 T6 Płyta ze stopu aluminium
| słowo kluczowe: | blacha aluminiowa 3003 h14, blacha aluminiowa 3105, płyta aluminiowa o grubości 16 mm, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

