Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ diamond plate sheets ] mecz 110 produkty.
Wysokiej jakości płyta aluminiowa w romby z serii 5000, blacha aluminiowa w romby tłoczona
| Stop: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
5754 5 barów 5 mm blacha aluminiowa w kratkę Płyty aluminiowe w kratkę
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa w kratkę ,Płyty aluminiowe w kratkę ,5754 5 bar 5mm blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi (Chiny) |
| Rozmiar wzoru: | Dostosowane |
O-H22 Blacha aluminiowa w szachownicę diamentową 0,1 - 20 mm
| Stop: | 1 3 5 6 Seria |
|---|---|
| grubość: | 0,1-20 mm |
| szerokość długość: | Jako twój wymóg |
Diamentowa aluminiowa tablica czterokątna 1050 1100 3003 5052 Tablica aluminiowa w rzeźbie
| ALLOY: | Arkusze aluminiowe z serii 1000, serii 3000, serii 5000, serii 6000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 itp |
| Gęstość: | 0.2mm, 1.5mm, 2mm, 3mm, 5mm, na zamówienie |
5052 5754 Płyta aluminiowa diamentowa / Płyta w wzór szachownicy / Tłoczona perforowana blacha aluminiowa
| Stopień: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Typ: | Płyta/cewka |
Seria 3000/5000 Chiński Producent Dostawa 5 Bar & Diamond Aluminium Checker Plate Aluminium Sheet
| Słowo kluczowe: | Diamentowa aluminiowa blacha siatkowa, powlekana kolorem tłoczona blacha aluminiowa, tłoczona cewka |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
Wykrawanie Wytłaczana blacha aluminiowa Mill Edge Diamond
| Grubość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
|---|---|
| Szerokość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
| Długość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
3003 6061 Aluminiowa blacha ryflowana, aluminiowa blacha w romby, blacha antypoślizgowa z wytłoczonym wzorem w 5 prążków
| Stopień: | Seria 1000, 3000, 5000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
3003 5754 6061 Aluminiowa płyta ryflowana w romby Aluminiowa płyta w kratę Blacha aluminiowa
| Stop: | Seria 1000, Seria 3000, Seria 5000, Seria 6000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
Tłoczona aluminiowa płyta diamentowa 5754 5052 Aluminiowa płyta ryflowana 1050 3003 Tłoczona aluminiowa cewka
| Słowo kluczowe: | wytłoczona diamentowa płyta aluminiowa, aluminiowa płyta w kratkę |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
| Hartować: | O-H112 |

