Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ colored aluminum coil stock ] mecz 516 produkty.
Stop aluminium 5052 5083 5754 Grubość blachy 4 mm 25 mm Płyta aluminiowa Arkusz cewki aluminiowej
| Nazwa: | blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1060/3003/5052/6061 Arkusze aluminiowe Roll Aluminium Coil Plate Aluminium Strip
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-6,5 mm |
| Szerokość: | 10-2000 mm |
1060 3003 1,5/2,0/3,0mm*1200mm Węzeł izolacyjny z aluminium
| Stop aluminium: | 1050 1060 1070 1100 |
|---|---|
| Hartować: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32 itp. |
| Gęstość: | 0,2-8,0 mm |
Aluminiowa cewka 3003 3004 3005 3103 3105 3A21 Stopu stopniowego
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-6,5 mm |
| Szerokość: | 10-2000 mm |
W magazynie 3003 3004 3005 Złożona folia aluminiowa rolka aluminiowa rolka jumbo
| Nazwa produktu: | Rolka folii aluminiowej |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium serii 3000 |
| Grubość: | 6-20 mikronów |
0,1 - 3,0 mm Taśma z cewki aluminiowej Anodowanie 1060 1100 3003 8011
| Grubość: | 0,1-3,0 mm |
|---|---|
| Szerokość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
| Długość: | Dostosowane |
5052 6061 8011 0,2-10 mm grubości blachy aluminiowej aluminiowa cewka aluminiowa taśma fabryczna dostawa bezpośrednia
| Name: | Aluminum Strip |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
| Alloy: | 1000series-8000series |
0,7 mm aluminiowa cewka rynnowa 1050 1060 1070 1100 3003 aluminiowa cewka spustowa
| Słowo kluczowe: | Aluminiowa cewka, cewka aluminiowa 3003, blacha aluminiowa 0,7 mm |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Aluminiowa cewka rynnowa Aluminiowa cewka kanałowa Cewka aluminiowa do rynny
| Nazwa produktu: | cewka aluminiowa |
|---|---|
| Stop / klasa: | Serie 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5052 h32 Cewki ze stopu aluminium 3003 Rolka aluminiowa 1060 1100 Cewka rynna aluminiowa
| Słowo kluczowe: | 5052 h32 Cewki ze stopu aluminium ,rolka aluminiowa cewka aluminiowa do rynny |
|---|---|
| Zasady płatności: | L / C, D / A, D / P, T / T, West Union, Money Gram itp. |
| Certyfikat: | ISO, ROHS |

