Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminum tread plate ] mecz 106 produkty.
Cena fabryczna 1050 Blacha aluminiowa O-H112 Producent blachy aluminiowej
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa 1050, blacha aluminiowa 1050, fabryka blach aluminiowych 1050 |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, Rozwijanie, Spawanie, Wykrawanie, Cięcie |
| Hartować: | O-H112 |
Wysoko wydłużony aluminium z 10% + jakości opłacalny i trwały
| Obróbka powierzchniowa: | Wytłoczony |
|---|---|
| Długość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
| Obróbka krawędzi: | Krawędź młyna, krawędź szczeliny itp. |
Wyklejka diamentowa z wybrukowanego aluminium 1060 1100 3003 5052 5754
| Stop/gatunek: | Seria 1000, 3000, 5000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
Diamentowa płyta aluminiowa / aluminiowa płyta w kratkę / wytłaczana perforowana blacha aluminiowa
| Słowo kluczowe: | Diamentowa płyta aluminiowa, aluminiowa płyta wzorzysta w kratkę, wytłaczana perforowana blacha alum |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Stop/gatunek: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000 |
Wytłaczana blacha aluminiowa Cena 1060 H24 3003 5052 Wytłaczana płyta aluminiowa w kratkę
| Materiał: | aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 0,5 mm-10 mm |
| Długość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
3mm 5083 Aluminiowy tabliczek kontrolny 8x4
| Kolor: | srebrny, czarny, czerwony itp. |
|---|---|
| Długość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
| Zastosowanie: | stopnie schodowe, panele ścienne, dekoracyjne fasady itp. |
Blacha aluminiowa o wysokiej wytrzymałości 6061 Blacha aluminiowa H32 Arkusz 350 mm do pakowania
| Słowo kluczowe: | arkusz aluminium |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, Rozwijanie, Spawanie, Wykrawanie, Cięcie |
| Hartować: | O-H112 |
5052 8083 5754 6061 6063 1,5 mm 1 mm 2 mm 3 mm gruba płytka aluminiowa do budowy
| Stopy: | Seria 5000, seria 6000 |
|---|---|
| Hartować: | O,H18,H24,H32,H34,H111,H112,T4,T6,T651, itp. |
| Gęstość: | 0,15-600 mm |
Niestandardowe 1060 1050 1100 h14 h24 Arkusz ze stopu aluminium 2mm 3mm 12mm Rolka blachy aluminiowej do znaków drogowych
| Słowo kluczowe: | Płyty aluminiowe, tabliczki aluminiowe, rolki aluminiowe, 1060 tabliczek aluminiowych |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Klasa: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Ściana osłonowa Płyta aluminiowa 3003 3105 3005 3004 Płyta ze stopu aluminium Cewka z blachy aluminiowej do budowy
| słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa ściany osłonowej (3003 blacha aluminiowa , 3105 blacha aluminiowa) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| stopień: | A3003,A3004,A3105 |

