Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminium foil lunch box ] mecz 27 produkty.
190 ml Jednorazowe złoża aluminiowe naczynia kuchenne Aluminiowe jednorazowe złoża foliowe na tacę
| Nazwa produktu: | Forma do ciasta na pół blachy |
|---|---|
| Wielkość: | 4,49 x 3,7 x 1,26 cala |
| Waga: | 2,75 g |
30-600 mm Długość Jednorazowe pojemniki z folii aluminiowej do pakowania żywności
| Materiał rzędu: | 3003 3004 8011 itp |
|---|---|
| Hartować: | O |
| Wielkość: | Można dostosować 200+ rozmiarów |
Sprzedaż hurtowa 8 - 50 Mic Folia aluminiowa 8011 Rolka folii aluminiowej na tacę
| Słowo kluczowe: | 8011 Rolka folii aluminiowej, folia aluminiowa do tacy aluminiowej |
|---|---|
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Food Grade 1070 1050 Rolka z folii aluminiowej o grubości 0,2 mm
| słowo kluczowe: | producenci folii aluminiowej, folia aluminiowa do pojemników na żywność, folia aluminiowa, rolka zło |
|---|---|
| Stop: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
8006 8011 Folia aluminiowa Rolka Jumbo do pojemników na żywność ID 76 mm
| słowo kluczowe: | Folia aluminiowa do pojemników na żywność, folia aluminiowa rolka złota, złota folia aluminiowa |
|---|---|
| Typ stopu: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Materiały rdzenia wewnętrznego: | Rdzeń aluminiowy itp. |
Papierowa folia aluminiowa Rolka Cena za tonę Folia aluminiowa 35 mikronów do pojemników na żywność
| Słowo kluczowe: | 35 mikron folia aluminiowa, cena rolki folii aluminiowej, folia aluminiowa do pojemników spożywczych |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
Jednorazowe tacki z folii cynowej Opakowania spożywcze Pojemnik z aluminium Jednorazowa tacka z aluminium z plastikową pokrywą
| OEM: | Dostępne |
|---|---|
| Gęstość: | 0,02-0,04 mm |
| Cechy: | Ekologiczny |

