Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 1060 aluminum alloy price ] mecz 575 produkty.
Kolor Anodowane 5 mm 4,0 mm H24 1070 Aluminiowa ochrona przeciwpożarowa
| Nazwa produktu: | Anodowana blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Grubość 6,0 mm anodyzowane blachy aluminiowe powlekane kolorem Powłoka PVDF
| Nazwa produktu: | malowana aluminiowa cewka / arkusz |
|---|---|
| Stop / klasa: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000, seria 6000 |
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
Malowana aluminiowa cewka powlekana kolorem H112 1600mm Szerokość
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa powlekana kolorem |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
SGS Spawanie powlekane kolorem Malowana aluminiowa cewka Odporna na promieniowanie UV
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa powlekana kolorem |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa powlekana kolorem |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5A02 Folia aluminiowa Jumbo Roll do żywności 560Mpa H112 Temper
| słowo kluczowe: | Folia aluminiowa do żywności , Papier z folii aluminiowej , Folia aluminiowa Jumbo Roll |
|---|---|
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
| grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
0,2 mm 1100 3003 Rolka z folii aluminiowej do pakowania żywności
| słowo kluczowe: | Folia aluminiowa 0,006 - 0,2 mm (folia aluminiowa w rolkach) (folia aluminiowa chińska) |
|---|---|
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
| grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Folia Aluminiowa Rolka jumbo 1235 3003 5052 8006 8011 Aluminiowa Rolka Foliowa
| Słowo kluczowe: | 8011 folia aluminiowa (rolki aluminiowe foliowe rolka z folii aluminiowej) |
|---|---|
| Przedmiot: | Dostawca Catering Folia aluminiowa, srebrny papier z folii aluminiowej, folia aluminiowa do pakowani |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
Aluminium klasy morskiej 5052-h32 5005 H34 H14 Płyty aluminiowe 3 cm Gruba blacha aluminiowa 15 mm
| Słowo kluczowe: | Aluminium w klasie morskiej 5052-h32, płyty aluminiowe o grubości 3 cm, arkusze aluminiowe o grubośc |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
3004 5052 8006 Hurtowa rolka z folii aluminiowej przemysłowej 0,2 mm
| Słowo kluczowe: | Folia aluminiowa 3004 (przemysłowa rolka z folii aluminiowej) (folia aluminiowa 5052) |
|---|---|
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
| Grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |

